Wczorajszy dzień sponsorowała literka T. Jak Tynia. Moja (czyli Ani) Tynia co to się z nią kłócę i śmieję od lat i co to jak mi się coś podoba to jej na pewno nie będzie i na odwrót. Tynia u której spałam na dywanie jak mi wszystko poszło źle w życiu i Tynia z którą chadzam na dobre kolacje jak mi się układa. Czasem nieudolnie ratujemy się z tarapatów i potem jest wstyd ale i chichot bo już się nauczyłyśmy, że wszystko w życiu mija. A czasem robimy różne fajne rzeczy co w nas zostają i sprawiają, że życie jest dobre. Nie robimy sobie wyznań na codzień ale taka seszon to nie byle co i urobionym matkom się nie trafia co chwilę więc big kiss dla mojej Tyni i mała zapowiedź tego, co dopiero się pojawi:)
A! No i wielkie dzięki dla ukochanej naszej Oli San Sebastian co to jak zrobi malowanie to wszyscy wyglądają jak gwiazdy filmowe. I dla Julki z LofLov której przepiękna pracownia pojawi się na nadchodzących zdjęciach.

 

kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,kobieta, portret, fotografia, zdjecia, uroda, piekna,