No to mili Państwo, ten tego.. Ciągniemy do ciepła resztką sił już naprawdę i trzeba szybko coś robić bo inaczej nas przedwiośnie położy na płasko. Troszkę więc sobie pomagamy siedząc nad morzem a trochę grzejemy nogi przy kaloryferze i szukamy okazji coby zrobić coś fajnego. No i proszę, fajny, prosty konkursik z gatunku: polub, udostępnij i przygotuj się na to, że Roswadowski wożąc pary na sesje puszcza im kawałki Apteki oraz rozprawia godzinami nad trudami swojego tacierzyństwa;) A ja jestem miła i profesjonalna, więc nie ma się czego bać;P Powiedzcie znajomym i znajomym znajomych i ciotce z Kentucky też napiszcie, niech wie. 

 

Zasady więc są diabelnie proste.

1. Trzeba polubić nasz fanpage pod adresem www.facebook.com/pinkcloudsphotography

2. Udostępnić na swojej tablicy plakat konkursu 

3. W komentarzu pod postem napisać jaką sesję byście chcieli. Rodzinną, partnerską, narzeczeńską, ślubną, portretową, buduarową?

 

Z osób które spełnią wszystkie powyższe warunki wybierzemy wygranego, dodatkowo jak ktoś nam się wyjątkowo spodoba to możliwe że wybierzemy jeszcze jednego wygranego

 

Prościej chyba się już nie da, to co chcecie być sfotografowani przez nas? :)

 

Kilka zasad:

Biorąc udział w konkursie wygrani wyrażają zgodę na publikację ich wizerunku na stronie www.pinkclouds.pl

 

Konkurs trwa do 1 kwietnia 2013 roku. 2 kwietnia na stronie www.pinkclouds.pl pojawi się imię i nazwisko laureata.

 

Sesję wykonujemy w okolicach do 100 kilometrów od Warszawy. O inne miejsca należy dopytać się indywidualnie.

 

W ramach wygranej otrzymujecie od nas 5 godzin realizacji sesji w ustalonym wcześniej terminie i 30 w pełni obrobionych zdjęc na płycie DVD. :)

 

Sesję należy zrealizować do 31 sierpnia 2013 roku. Po tym czasie sesja przepada.

 

Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.)