Sesja narzeczeńska Warszawa | Nasze miasto ma swój urok, rozwija się jednak bardzo niedbale. Organizując sesję narzeczeńską w Warszawie zawsze muszę brać pod uwagę odległości jakie są do pokonania oraz czas potrzebny na przebycie ich w korkach. Mogę też zdecydować się na realizację całej sesji w jednym miejscu tak jak w przypadku sesji narzeczeńskiej Natalii i Piotra.

 

Buldog angielski to ciężkie brzemię

 

Lubię ludzi, którzy kochają zwierzęta więc jasne dla mnie było że z Natalią i Piotrem się dogadamy. Mają oni złote serca. Bulcia to ich przyjaciółka i towarzyszka życia, która pojawiła się u nich całkiem niedawno. Ponad 4 lata temu zgłosili się do Stowarzyszenia Adopcje Buldogów chcąc pomóc zwierzętom z problemami. Po jakimś czasie dostali szybki kontakt, że przyjedzie kilka buldogów odebranych z jednej z wielu pseudohodowli i tak trafili na tą bidulę. Była brudna, śmierdząca i schorowana. Razem się nią zaopiekowali i tak już z nimi jest 4 lata. Ponieważ jest członkiem rodziny sesja narzeczeńska nie mogła odbyć się bez niej. Bulcia jest po kilku operacjach, które mają jej ułatwić oddychanie, więc przez całą sesję Piotrek musiał ją wnosić na wszelkie schody. Ten psiak wygląda na niepozornego, ale to ponad 20 kilo wagi!

 

Deszcz nam nie straszny.

 

Na miejsce sesji wybraliśmy okolice Centrum Nauki Kopernik. Świeżo otwarte bulwary w fajnym nowoczesnym stylu fajnie się w pisały w miejski klimat sesji. Zgodnie z prognozami pogody mogliśmy liczyć na deszcz, mimo niesprzyjającej aury pogodowej nie zdecydowaliśmy się na przełożenie terminu. Centrum Nauki Kopernik dysponuję zadaszonymi elementami konstrukcji więc przy pierwszych kroplach deszczu zdjęcia przenieśliśmy pod dach.

 

sesja narzeczeńska Warszawa, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, fotografia ślubna sesja narzeczeńska Warszawa, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, fotografia ślubna, sesja narzeczeńska Warszawa, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, fotografia ślubna, sesja narzeczeńska Warszawa, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, fotografia ślubna, sesja narzeczeńska Warszawa, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, fotografia ślubna, sesja narzeczeńska Warszawa, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, fotografia ślubna, sesja narzeczeńska Warszawa, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, fotografia ślubna, sesja narzeczeńska Warszawa, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, fotografia ślubna, sesja narzeczeńska Warszawa, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, fotografia ślubna, sesja narzeczeńska Warszawa, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, fotografia ślubna, sesja narzeczeńska Warszawa, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, fotografia ślubna,