Miłość, miłość i miłość bo miłości nigdy dość. Uwielbiam te miłosne historie. O setkach kilometrów które ktoś przejechał żeby pocałować swoją dziewczynę na dobranoc, awanturach o niezakręconą tubkę pasty do zębów, o miłościach z rozsądku, z szaleństwa, z zaskoczenia. Bo każda para jest inna. Każda mówi własnym językiem opowiadając własną, niepowtarzalną historię. Złożoną z drobnych gestów, słów i znaków. Ze spojrzeń które tylko dla nich są zrozumiałe a które można uchwycić tylko na zdjęciach. Moim zadaniem jest zachować czujność i złapać w piksele niepowtarzalność miłości, tak by zdjęcia ślubne były w Waszych głowach przez lata. To nie może się znudzić, to jak poznawanie świata wciąż od nowa.

 

Dla mnie każda panna młoda jest piękna bo każdą pokochał wyjątkowy mężczyzna, uznając, za najpiękniejszą spośród wszystkich. I to jego oczyma chcę ją pokazać. Od upinania niesfornych kosmyków włosów, zapinania tysiąca haftek białej sukienki aż po łzę na rzęsach podczas przysięgi i czułość pierwszego tańca. Towarzę jej dyskretnie, utrwalając na zawsze wszystkie odcienie tego wyjątkowego dnia. Nie zapominając jednocześnie o młodym- mężczyźnie który pokochał wyjątkową kobietę i przygotowuje się żeby spędzić z nią całe życie.

 

Na moich zdjęciach ślubnych zobaczycie wszystkie najważniejsze momenty Waszego dnia. Będą tym, co pozostanie kiedy kwiaty zwiędną a goście rozejdą się do domów. Możecie mi jednak wierzyć- nie wszystko jeszcze widzieliście! Kto uronił łzę gdy mówiliście sobie “tak”? Kto patrzył z czułością na Wasz pierwszy taniec? Kto wyjadł wszystkie eklerki a kto złapał ciocię za bioderko? Niech moje zdjęcia pokażą Wam wszystko to, co straciliście bawiąc się w najlepsze cały długi dzień.

 

Miłość miłością ale żeby zdjęcia ślubne były doskonałe potrzebne są również wiedza, doświadczenie, najlepszy światowy sprzęt fotograficzny i wyważona postprodukcja. Bardzo łatwo jest bowiem komenderować parą młodą, nachalnie ingerować w przebieg ceremonii i przepuścić zdjęcia przez jednorazowo ustawiony preset wyciągający kolory w kosmos. O wiele trudniej jest być niewidzialnym a jednocześnie czujnym i zaangażowanym a podczas obróbki nadać zdjęciom lekkość, ciepło i wdzięk akcentując to, co w nich najważniejsze. Stworzyć niepowtarzalną historię trzymającą w napięciu od pierwszego do ostatniego zdjęcia.
Jeżeli więc chcecie uzyskać dokładną ofertę piszcie na maila, zaproponuję Wam eleganckie  pakiety reportażowe w kilku fasonach coby każdy był zadowolony.

Fotografuję na terenie całej Europy (wycieczkami w świat nie pogardzając;) )