Dam Ci radę.

Pomyśl o swoim ślubie nie jako o "najpiękniejszym dniu w życiu", ale początku serii samych pięknych dni. To Cię uwolni od presji by Twój ślub był idealny.

Zaufanie

Podstawą dzięki której będziecie się czuli w moim towarzystwie komfortowo jest Wasze zaufanie do mojej pracy. Dzień który wybierzecie na datę swojego ślubu będzie dniem wyjątkowym. Jeśli będę Waszym fotografem wiem, że chcecie pokazać mi swoje życie i jego ważne momenty. Otwieracie się na mnie i wpuszczacie do grona najbliższej rodziny. Spędzamy razem czas, rozmawiamy. Często Wam pomagam w nagłych sytuacjach i możecie na mnie liczyć. Mi także zależy na tym by z tego dnia powstała fantastyczna historia a bez wzajemnej otwartości na wspólny kontakt będzie to ciężkie. Zatem zaufajcie mi i pozwólcie wykonać dobrą robotę, dzięki której powstaną tak piękne zdjęcia jak widzicie na mojej stronie.

Pasja

Moimi ulubionymi ślubami to te, które tworzone są z pasji i miłości. Te ceremonie które robicie dla siebie samych, by sprostać własnym oczekiwaniom i marzeniom tlącym się w Was od lat. Nikt Wam wtedy nie narzuca swojego zdania a najbliżsi chcą ten dzień spędzić z Wami i cieszą się Waszym szczęściem. Takie podejście pozwala Wam przygotować ten dzień z sercem idealnie do Waszych potrzeb. Decydując się na taki krok rozpoczynacie wspólnie fantastyczną przygodę o której Wasze dzieci i ich dzieci będą jeszcze opowiadać. Wytyczacie własną drogę.

Dla mnie fotografia to kwestia włożonej w to pracy i serca. Uwielbiam fotografować tak, by zatrzymane momenty wzbudzały w Was emocje jeszcze przez lata. Na weselu sprawy dzieją się szybko. Są uśmiechy, uściski i drżenie rąk. Otaczają Was ludzie, których kochacie. W całym tym tyglu tworzą się zupełnie nowe interakcje a ja mam szanse patrzeć na to razem z wami. Wyłapywać najcenniejsze urywki tego dnia i przepuszczać przez filtr swojego sposobu postrzegania świata. Przedstawiam Wam z tego dnia historię, która będzie z Wami przez lata. Będziecie ją oglądać jeszcze wiele razy, pokażecie zdjęcia swoim dzieciom i wnukom.

Autentyczność

Życie to dla mnie przygoda, podobnie więc podchodzę do zdjęć. Moje reportaże bywają żywiołowe, melancholijne czy pełne intymności zawsze jednak są autentyczne. Nie ukrywam i nie zmieniam rzeczywistości. Jeżeli zależy Ci na prawdziwych kadrach, pełnych emocji ukierunkowanych na Ciebie to napisz. Fascynuję mnie kontakt z drugim człowiekiem i to on daje mi energię do działania. Moje ulubione śluby to te, które tworzone są z pasji i miłości. 

ZAMKNIJ