Decorative Image

Miło mi, że trafiłeś czytelniku na moją stronę! 

Dzięki, że przyszedłeś i chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć. Myślę, że najłatwiej mnie będzie poznać przez kilka zdjęć moich najbliższych osób.

Wierzę, że to rodzina i nasze otoczenie kształtuje to kim jesteśmy. Otaczając się dobrymi ludźmi, mamy energię i siłę by iść w życiu do przodu. 

W moim życiu najważniejsze są dwie osoby. Moja wspaniała kobieta - Dagmara, która nieustannie mnie inspiruje i popcha do dalszego działania. Dzięki niej przesuwam granice własnego komfortu i trafiam do miejsc do których nie trafiałem nigdy wcześniej. Zapewnia mi odwagę i oparcie, których tak bardzo potrzebuję w swoim nibyartystycznym życiu. 

 Druga osoba to Olaf, mój wspaniały syn. Im jest starszy tym bardziej się ciesze, bo więcej mam z nim wspólnych tematów i tym bardziej mi przykro, bo gubi ta swoją dziecięcą niewinność. Jego pytania „dlaczego?” Zawsze wybijały mnie z standardowego myślenia i popychały mój umysł w dalekie podróże. 

Jeżeli więc piszę do Ciebie wiadomość, przygotowuję twoje zdjęcia lub robię cokolwiek innego związanego z jedną z moich działalności to prawdopodobnie ktoś z tej dwójki popycha mnie do działania i mi towarzyszy. 
 Wspomniałem najważniejsze dla mnie osoby, bo tak jak wspomniałem istotne wydaje mi się kim się otaczamy. Jeżeli więc czytasz to teraz to znaczy, że dla Ciebie również jest to istotne. 

Przychodząc na Wasz ślub, przyniosę element siebie, ważne więc jest byśmy wzajemnie się rozumieli i „czuli”, bo razem będziemy mieli wpływ na to co powstanie. 

Mój styl jest formą realizmu magicznego, ujęć filmowych i wielu dynamicznych scen pełnych emocji. Jest to spojrzenie na Was moimi oczami. Dostrzegam te drobne niuanse w kontaktach międzyludzkich, wyłapuję energię Waszych gości i dbam o to by również Wasza energia była widoczna na zdjęciach. Szukam do współpracy osób, które podzielają moje zamiłowanie do takiego dzikiego, emocjonalnego stylu z nutką słowiańskiego ducha. Mam więc nadzieję, że mi zaufacie.

Nie ważne więc w jakiej części świata aktualnie fotografuję, jestem szczęśliwym człowiekiem, bo moje podejście pozwala mi poznać podobnych sobie ludzi, którzy również mają to nutkę pasji i uwielbienia życia. Najważniejsza więc jest wasza historia.

Mahatma Gandhi

"WHERE THERE IS LOVE THERE IS LIFE."

Co lubię

Książki. Peaky Blinders. Późno wstawać. Fantastykę. Odyseję kosmiczną. Brukselkę. Klasyczne auta. Słoneczne poranki. Grube puchowe kołdry. Ekologiczne wina. Loty samolotem. Podróże. Poznawać nowych ludzi. Uśmiechy. Koty. Święta. Prasować. Kolor czarny. Małe sklepiki z dobrą żywnością. Guacamole. Zapach koszonej trawy. Zapach chleba.

Czego nie lubię

Filmów 3D. Upałów. Telewizji. Deszczu. Gdy kończy mi się kawa. Pływać. Arbuzów. Wieszać prania. Horrorów. Komarów. Centrów handlowych. Kurzu. Wpychania się w kolejkę. Dźwięku drapania kredą o tablicę. Wody niegazowanej. Ryana Goslinga. Popu. Piłki nożnej. Cen benzyny.

A co mi się marzy

Skoczyć na spadochronie. Odwiedzić Gruzję. Nauczyć się grać na banjo. Jensen Interceptor. Sokół Millennium edycja kolekcjonerska z Lego. Surfować. Żeglować. Poznać Innuitów. Zagrać w sztuce teatralnej. Mieć własną wystawę. Zatańczyć na barze. Obadać deprywację sensoryczną. Zaczynać dzień od kieliszka Lambrusco. Zobaczyć Etiopie. Wrócić do Szkocji. Odwiedzić Islandię. Mieć własną piekarnię. Nie dostawać spamu na pocztę.

ZAMKNIJ