Sylwia i Wojtek | Sesja narzeczeńska | Hel

Czerwiec 16, 2019

Sesja narzeczeńska | Sylwia i Wojtek.  Tak oto, tą piękną sesją weszliśmy wprost w słoneczne lato. Wszystko tego dnia było wspaniałe. Wojtek wyglądał jak młody bóg, ściskając swoją deskę. Sylwia, niczym Wenus wynurzająca się z fal, pędziła na grzbietach w stronę plaży. Jedynie temperatura wody wysokości bajecznych 13 stopni nie zachęcała do pływania.

Sesje narzeczeńskie, to takie magiczne momenty, gdzie możemy oderwać się trochę razem z założeń przyjętych na ślubie. Są one dużo swobodniejsze i w fantastyczny sposób mogą odnieść się do wspólnej pasji, a że ich pasją jest surfing, to nie mogłem się opanować by tego nie wykorzystać. W ten sposób trafiliśmy na Półwysep Helski.

Dzięki wspaniałej pogodzie i zaangażowaniu Sylwii i Wojtka, nasza polska plaża zamieniła się na chwilę w Seszele. Palmy zastąpione zostały lasami liściastymi, a szerokie plaże Seszeli wąską linią brzegową Helu. Mimo takich różnic zdjęcia jednak wyszły bajkowo.

Komentarz

Dobra robota! Z przyjemnością się to ogląda!

fajnie się ogląda
w końcu coś innego niż zawsze oklepane sesje
wielki plus super

Fantastyczne zdjęcia! Aż mam ochotę pojechać na Hel, chociaz deski w życiu nie trzymałam 😉 Szacun za wejście do wody z aparatem – to moje ulubione zdjęcia 🙂

Dodaj komentarz

ZAMKNIJ